Līguma nosacījumi

1. Ja tiek iegādāts digitalais produkts (cd-atslēga, kods un tml.), piegāde var būt veikta no 1 līdz 3 dienas laikā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi ( kuru Jūs noradījat noformējot pasutījumu ) vai no 3 līdz 15 darba dienām uz Jūsu norādīto pasta adresi ( kuru Jūs noradījat noformējot pasutījumu ) .

1.1 Prece tiek izsutīta tikai pēc naudas saņēmšanas pilnā apmērā mūsu bankas kontā.

1.2. Māksājuma uzdevums no bankas kontā vai citi apstiprinājošie dokumenti neskaitas par pieņemtu māksājumu.

1.3.No naudas saņēmšanas brīža mūsu bankas kontā tiek skaitīts piegādes laiks (no 1 līdz 3 dienas laikā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi ( kuru Jūs noradījat noformējot pasutījumu ) vai no 3 līdz 15 darba dienām uz Jūsu norādīto pasta adresi ( kuru Jūs noradījat noformējot pasutījumu )) .

2. Ja tiek iegādāts pakalpojums (unikāls dizains, programmēšana), tad ir jānorāda izpildes laiku(izpildes termiņu) un tehnisku uzdevumu.

3. Tā kā elektroniskās preces vai pakalpojumi ir unikāli, tie netiek atgriezti atpakaļ.

4. Mēs nesam pilnu atbildību par mūsu precēm un garantējām 100% strādājošu kodu/spēli un tml.,ka kods nebija nozagts vai saņemts nelikumīgi.

5.Mūsu i-veikals nepiedāvā CD-diskus.

5.1. Jūs saņēmat atslēgu,kodu,aktivācijas linku vai citu iespējamu aktivācijas veidu ar kuru Jūs varēsiet aktivēt nopirktu preci.

5.2. Ja ir vajadzīgs, mēs piedavājām linkus un instalēšanas failus ,kuri vārbūt ievietoti pazīstāmā datu glābšanas mākoņservisā .

6.Dažas digitālās preces varbūt lietotas.

7. Nopirkto preci vajag aktivēt 14 dienu laikā.

8. Problēmas gadijumā ar atslēgas aktivāciju vai citas problēmas saistītas ar aktivāciju vai faila instalešanu, tad :

*Jāiepazinās ar sadaļu Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes 

8.1. Nosūtiet pieprasījumu uz mūsu  e-pastu [email protected] , ir obligāti rakstīt no tā e-pasta adresi ar kuru Jūsu noformējāt pasutījumu un norādiet pasutījuma numuru.

8.2. Pieprasījumām klāt jāpieliek bildes vai "screenshot'' ,kur būs redzama atslēga un kļuda.

8.3. Vārbūt pieprasīta papildus informācija un bildes vai ''screenshot''.

8.4.  Ja tiek konstatēts pēc nosutītam pieradījumiem ,kā izsutītu atslēgu(-as) vai kodu (-us) nevar izmantot,tad tiek izsutīta jauna(-as) atslēga(-as) vai kods (-i) no tadas pašas preces,kuru Jūs nopirkat.

9.Garantijas laiks ir 2 gadi no preces izsutīšanas datumā,kura ir noradīta pedējā apstriprinājuma vēstulē ar rēķina numuru no mūsu e-pasta ar preces saturu (atslēga,kods un tml.).

Tas nozīmē, ka šī laika posmā mēs garantējam Jums iespēju vērsties pie mums par preces aktivācijas problēmām un preces pārtraukšanas darbības laikā un saņemt līdzvertīgu preci,vai tadu pašu preci (sk.p.9.1.).

9.1.Ja tiek konstatēts pēc nosutītām pieradījumiem ,kā izsutītu atslēgu(-as) vai kodu (-us) nevar izmantot,tad tiek izsutīta jauna(-as) atslēga(-as) vai kods (-i) no tadas pašas preces,kuru Jūs nopirkat vai saņemt citu līdzvertīgu preci.

9.2. Punkts 9.1. stajās spēkā tikai tad,kad iri evēroti visas prasības no punkta 8.


**Prece-atslēga,kods,aktivācijas links vai cits iespējams aktivācijas veids ar kuru Jūs varēsiet aktivēt nopirktu  produktu.