• Microsoft Office Home and Business 2016 mac
 • Jūs perkat aktivācijas licenci


  Mac datoriem izstrādāts programmu komplekts Office
  Programmu komplekts Office Home & Business 2016 darbam ar Mac ir izstrādāts lietotājiem un maziem uzņēmumiem, kuriem ir vajadzīgs programmu komplekts Office ar programmas Outlook sniegtajām e-pasta ziņojumu, kalendāru un kontaktpersonu apstrādes iespējām. Tas ir zināmais un uzticamais programmu komplekts Office, kurš ir atjaunināts, lai lietderīgi izmantotu jaunākos Mac datoru līdzekļus, tostarp Retina displeju un pilnekrāna skatu.

  Outlook 
  Viegli pārvaldiet e-pasta ziņojumus, kalendārus, kontaktpersonas un uzdevumus. Pašpiegādes e-pasta ziņojumu atbalsts nodrošina jaunāko e-pasta ziņojumu pieejamību iesūtnē, sarunas skats ļauj sagrupēt saistītos ziņojumus, un kalendārus var skatīt līdzās, lai veiktu plānošanu.

  Word 
  Izveidojiet un kopīgojiet profesionāli noformētus dokumentus, izmantojot mūsdienīgus rediģēšanas, pārskatīšanas un kopīgošanas rīkus. Jaunā cilne Noformējums ļauj ātri piekļūt līdzekļiem, un viedā uzmeklēšana nodrošina tīmeklī atrastās saistītās kontekstinformācijas rādīšanu programmā Word.

  Excel 
  Analizējiet un vizualizējiet datus jaunos un intuitīvos veidos, izmantojot jaunu lietotāja saskarni, kā arī savus iecienītākos īsinājumtaustiņus. Izmantojiet tādus līdzekļus kā analīzes rīku komplekts, datu griezumi un formulu veidotājs, lai ietaupītu laiku un varētu pievērst uzmanību ieskatiem.

  PowerPoint 
  Izveidojiet saturu, sadarbojieties un efektīvi prezentējiet savas idejas, izmantojot jaunus slaidu nomaiņas veidus un uzlabotu uzdevumrūti Animācijas. Blakus slaidiem redzamie pavediena veida komentāri palīdz iekļaut atsauksmes prezentācijās. Turklāt, izmantojot prezentētāja skatu, Mac datorā tiek rādīts pašreizējais slaids, nākamais slaids, prezentētāja piezīmes un taimeris, taču uz lielā ekrāna tiek projicēta tikai prezentācija.

  OneNote
  Tā ir jūsu personīgā digitālā piezīmju grāmatiņa, kurā varat vienuviet veikt piezīmes, pierakstīt idejas un tīmekļa lapu adreses, kā arī saglabāt fotoattēlus un pat audio un video ierakstus. Neatkarīgi no tā, vai esat mājās, birojā vai ceļā, jums vienmēr ir pieejama visa šī informācija un varat to kopīgot un sadarboties ar citiem.

  Jūsu lietas jebkurā laikā, jebkurā vietā 
  Neatkarīgi no tā, vai strādājat Mac datorā, tālrunī iPhone vai ierīcē iPad, varat nekavējoties piekļūt saviem dokumentiem jebkurā vietā un laikā, izmantojot pakalpojuma OneDrive mākoņkrātuvi.

  Korporācijas Microsoft atšķirība
  Mēs jums palīdzēsim uzsākt darbu un virzīties uz priekšu
  Mēs izveidojām Office, tāpēc mēs to pārzinām labāk nekā jebkurš cits. Neatkarīgi no tā, kāda palīdzība jums ir vajadzīga saistībā ar programmu komplekta Office lejupielādi un instalēšanu, mūsu speciālisti var jums palīdzēt. Mēs nodrošināsim jums vajadzīgo atbalstu, līdz jūsu programmatūra būs sagatavota darbam.

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Microsoft Office Home and Business 2016 mac

 • Modelis:
 • Pieejamība: Pieejams
 • 153,03€